نمونه موردی بیمارستاننمونه موردی بیمارستان داخلی

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان پارسیان

نمونه موردی بیمارستان ایرانی

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان پارسیان

کد محصول: H24

بیمارستان پارسیان در زمینی به مساحت حدود ۵۰۰۰ متر مربع در ۹ طبقه با زیر بنای ۱۲۵۰۰ متر مربع در منطقه سعادت آباد تهران واقع شده است. مراحل احداث آن در سال ۱۳۸۱ شروع و با تلاش مسئولین محترم در مهرماه ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغاز نموده است و پس از اعتباربخشی سال ۱۳۹۶ دارای امتیاز ارزشیابی درجه ۱ با ۲۰۲ تخت بستری می باشد. این بیمارستان با دارا بودن تمامی رشته های پزشکی و تخصصی وفوق تخصصی به ارائه خدمت مشغول می باشد.

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان پارسیان

بیمارستان پارسیان شامل بخش های بستری عمومی و ویژه می باشد که هر یک از این بخش ها امکاناتی نظیر اتاق های دو تخته، اتاق های یک تخته و سه تخته می باشند. درکلیه اتاق ها، امکانات رفاهی مانند تلویزیون، یخچال، مبلمان، تلفن، اینترنت در نظر گرفته شده است.

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان پارسیان

از مشخصات بخش بستری بیمارستان فوق تخصصی پارسیان، می توان به حضور پزشکان متخصص و با تجربه، پرسنل مجرب، فعال و دلسوز، آموزش بیمار و همراه (به عنوان مثال برنامه ریزی و یا تزریق انسولین برای بیماران دیابتی)، فضای فیزیکی مناسب و آرام، وجود تخت با فن آوری به روز برای بیمار و سرویس عالی اشاره نمود. به منظور رفاه حال بیماران و همراهان، امکان ملاقات بیمار با هماهنگی مدیر بخش وجود دارد.

———————————————————————————————————————————————-

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان پارسیان تهران به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 30
  • حجم فایل:  2 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان پارسیان، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان پارسیان، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان پارسیان، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان پارسیان، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان پارسیان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.