پاورپوینت نمونه موردی موزهپلان موزه خارجیتحلیل پلان موزهنمونه موردی موزهنمونه موردی موزه خارجی

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی موزه ماکسی ایتالیا به همراه پلان ها و تصاویر

نمونه موردی موزه خارجی

نمونه موردی موزه ماکسی ایتالیا

کد محصول:M 18

رم، پایتخت ایتالیا تعدادی از معروف ترین موزه ها و گالری های هنری را در خود جای داده به طوری که تعداد موزه ها آنقدر زیاد است که نمی دانید کار بازدید را از کدام موزه شروع کنید. یکی از دیدنی ترین موزه های رم، موزه ماکسی (MAXXI) است، بنایی که از نظر معماری و آثار، منحصربفرد و خاص است و گردشگران زیادی دارد. می خواهیم درباره موزه ماکسی و معماری خاصش حرف بزنیم، موزه ملی هنر قرن بیست و یکم که به موزه ماکسی (MAXXI) معروف است در محله فلامینیو و در محل سابق پادگان نظامی ساخته شده و در مراسمی رسمی در بهار سال ۲۰۱۰ افتتاح شده است. در واقع ایده ساخت این موزه سال ها قبل و در سال ۱۹۹۸ توسط وزارت فرهنگ ایتالیا پیشنهاد و برای طراحی آن مسابقه ای برگزار شد. در نهایت معماری موزه توسط نابغه معماری معاصر، «زاها حدید» طراحی شد و ساخت آن ۱۰ سال زمان برد.موضوع اصلی این موزه آفرینش های هنری معاصر است و معماری آن بر اساس رویکردی میان رشته ‌ای به هنر و تولیدات زیباشناختی دنیای پیش رو طراحی شده است.

نمونه موردی موزه ماکسی ایتالیا نمونه موردی موزه ماکسی ایتالیا

معمار به همراه طرح این بنا متنی همراه کرد که در آن به دگرگونی هنر از دهه ۱۹۶۰ میلادی به بعد اشاره شده بود. او معتقد بود که در صورتی که اثر هنری دیگر فقط یک شی‌ء به حساب نمی آید، پس نمایش آن هم احتیاج به فضایی متفاوت و منحصربفرد دارد و موزه ماکسی با طراحی خاصش در واقع همین فضای متفاوت را خلق کرده است. طراحی بنا به گونه ای است که چشم اندازهای جذابی از اطراف دارید در واقع از یک طرف دیوارهای بتونی از آثار باارزش موزه محافظت می کنند و از طرفی دیگر با بخش های شیشه های مهمان چشم اندازها می شوید.  فرم سیال و پیچ در یچ، تنوع و در هم تنیدگی طبقات مختلف به همراه نور طبیعی مجموعه ای فضایی و تجربه ای عملی را پدیده آورده که هر لحظه شما را مهمان چشم اندازهای غافلگیرانه می کند. در این پروژه از دو اصل ابتدایی معماری استفاده شده: دیوارهای بتونی که به سالن های نمایشگاه محدود شده و در هم آمیختگی حجم را تعیین می کند و دیگری سقفی شفاف که نور طبیعی را به داخل بنا راه می دهد.

نمونه موردی موزه ماکسی ایتالیا

———————————————————————————————————————————————-

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل نمونه موردی موزه ماکسی ایتالیا به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:60
  • حجم فایل:5 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی موزه ماکسی ایتالیا به همراه پلان ها و تصاویر؛ پاورپوینت تحلیل نمونه موردی موزه ماکسی ایتالیا به همراه پلان ها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی موزه ماکسی ایتالیا به همراه پلان ها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی موزه ماکسی ایتالیا به همراه پلان ها و تصاویر

نمونه موردی موزه ماکسی ایتالیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.