پایان نامه معماریدانلود پایان نامه معماریدانلود پایان نامه معماری ارشددانلود پایان نامه معماری رایگاندانلود پایان نامه معماری کارشناسیدانلود پایان نامه معماری کارشناسی ارشددانلود رساله معماریدانلود رساله معماری کارشناسیرساله معماری رایگانرساله معماری کارشناسی

دانلود رساله مجموعه تفریحی آموزشی کودکان

دانلود رساله مجموعه تفریحی آموزشی کودکان+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :K 3

چکیده:

دانلود رساله مجموعه تفریحی آموزشی کودکان

امروزه به دلیل آپارتمان نشینی و حرکت مردم به سمت زندگی ماشینی در کلان شهر ها به ویژه تهران و نبودن فضای کافی، انرژی در کودکان سرکوب شده و باعث مشکلات اعم از بی تحرکی، کم شدن رشد و عدم تمرکز آنها برای یادگیری شده است. به همین دلیل شناخت مولفه هایی که بتواند در طراحی فضا به مدیریت هیجانات کودکان منجر شود ضروری به نظر می رسد. لذا هدف از این پژوهش برسی فضا های باز و نیمه باز و تاثیر معماری آن در مدیریت هیجانات این کودکان است. به نظر میرسد اگر فضا طبق ارگونومی بدن کودک باشد و آن فضا مختص کودک باشد، تخلیه انرژی کودک بهتر صورت می گیرد و همچینین به نظر می رسد فضای مورد نظر باید آزادی عملکرد را برای کودک فراهم کند و در عین حال امینیت داشته و نظارت پذیر باشد.

در ادامه با سایت آرک هوم همراه باشید تا پایان نامه مجموعه تفریحی آموزشی کودکان تقدیم شما عزیزان گردد.

 رساله معماری

طراحی مجموعه آموزشی و تفریحی به‌منظور ارتقاء یادگیری کودک و تجربه‌های عملی آن اهمیت زیادی دارد تا عضو جامعه بودن را احساس کنند از اهداف و دیدگاه‌های اساسی این طرح با ایجاد فضایی برای انجام کارهای گروهی و تیمی برای ارتقاء مهارت‌های اجتماعی است تا بتوان با تعامل با جامعه مفهوم جدا بودن از جامعه را که در ذهن آن‌ها شکل‌گرفته خارج کرد و همچنین قرارگیری در همسایگی محلی به این مسئله کمک می‌کند و استفاده از عناصر طبیعی به ایجاد انگیزش و ارتقای آموزش تأثیرگذار است به همین دلیل سایتی در مجاورت طبیعت و محله انتخاب گردید. فضاهای آموزشی و خدماتی در داخل سایت، حلقه اتصال محله با این مرکز می‌باشد. کودک از طریق تماس با گروه‌های سنی مختلف، نقش اعضای مختلف جامعه را درک می‌کند به‌علاوه سعی در برقراری ارتباط فضایی و اجتماعی بین این مجموعه با فضای شهری اطراف آن، این مجموعه را به‌عنوان بخشی در کنار سایر فضاهای شهری مطرح می‌کند .

دانلود رساله مجموعه تفریحی آموزشی کودکان

روش تحقیق در این پژوهش به صورت توصیفی و تحلیلی است و مطالعات به صورت اسنادی و میدانی انجام شده است. نتایج این پژوهش تاثیر جنبه های مختلف معماری بر رفتار کودکان نشان می دهد. با توجه به یافته ها ی این پژوهش برخی از عناصر معماری می توانند در مدیریت هیجانات کودک نقش به سزایی داشته باشند.

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود رساله مجموعه تفریحی آموزشی کودکان+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:178
  • حجم فایل:22مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
  • نکات مهم:1- تمامی رساهای موجود در سایت مطابق آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است2-تمام رساله ها دارای منابع درون متنی در پایان هر سطر و همچنین فهرست منابع در انتهای رساله می باشند3-نمونه های موردی که در هر رساله آورده شده شامل پلان و نقشه می باشد.4- ظوابط و استاندارد های طراحی در هر رساله آورده شده است.

    ۵-هر رساله شامل بخش اقلیم و تحلیل سایت می باشد.

قیمت قبلی: 200000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

دانلود رساله معماری مجموعه تفریحی آموزشی کودکان+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی،دانلود رساله مجموعه تفریحی آموزشی کودکان+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی،دانلود رساله مجموعه تفریحی آموزشی کودکان+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.