پایان نامه معماریدانلود پایان نامه معماریدانلود پایان نامه معماری ارشددانلود پایان نامه معماری رایگاندانلود پایان نامه معماری کارشناسیدانلود پایان نامه معماری کارشناسی ارشددانلود رساله معماریدانلود رساله معماری کارشناسیرساله معماری رایگانرساله معماری کارشناسی

دانلود رساله باغ آموزشی کودک با رویکرد خلاقیت

دانلود رساله باغ آموزشی کودک با رویکرد خلاقیت+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :K 1

چکیده:

دانلود رساله باغ آموزشی کودک با رویکرد خلاقیت

کودکان ذاتاً موجوداتی زیست‌دوست و طبیعت‌خواه متولد می‌شوند؛ این را به خوبی از حس کنجکاوی آنها در مواجهه با طبیعت و درگیری بی‌باکانه‌شان می‌توان مشاهده کرد.حضور طبیعت در فضاهای آموزشی، اغلب به‌صورت بسیار محدود اتفاق می‌افتد و همین حضور محدود نیز بدون درنظر گرفتن نیازهای خاص کودکان و قابلیت‌های بالای محیط‌های طبیعی در برآوردن این نیازها صورت می‌گیرد. لازم است طراحی محیط‌های طبیعی در فضاهایی چون مدرسه، موزه کودک و …. با هدف تأمین نیازهای مختلف کودکان در رشد، آموزش‌ و پرورش مهارت‌ها صورت گیرد. اهمیت حضور طبیعت و فضاهای بیرونی در فضاهای ذکر شده، از جنبه‌های مختلفی توجه پژوهشگران کودک را بخود جلب کرده و استفاده از طبیعت به‌عنوان ابزار آموزشی امروزه بسیار مورد توجه است.

در ادامه با سایت آرک هوم همراه باشید تا پایان نامه باغ آموزشی کودک با رویکرد خلاقیت تقدیم شما عزیزان گردد.

 رساله معماری

بدیهی است که کودکان امروز آینده سازان و میراث داران جامعه فردای یک کشور هستند و همانطور که میدانیم ، امروزه بی توجهی به طبیعت نه فقط در جوامع شهری بلکه در جوامع روستائی قابل مشاهده است و حتی کودکان ساکن روستا ها نیز به دلیل دسترسی به فن آوری پیش رفته از طبیعت فاصله گرفته اند در حالیکه نیاز ما به طبیعت یک نیاز حیاتیست . وقتی یک کودک در طبیعت است از تمام حواس خود استفاده می کند ، او با جهانی بزرگتر از خود روبرو می شود و برای کشف آن تمام قوای خود را به کار می گیرد . از بین عواملی که بر امر آموزش تأثیر گذارند ، طبیعت با توجه به ارتباط شدید و غیر قابل انکار با روح و جسم آدمی و بر اساس نتایج مطالعات دانشمندان نقش مهمی در کیفیت آموزش دارد.

دانلود رساله باغ آموزشی کودک با رویکرد خلاقیت

 اهمیت حضور طبیعت در فضاهای آموزشی را می‌توان در چند دسته مهم مورد بررسی قرار داد: 1-قابلیت-های طبیعت جهت آموزشهای رسمی 2-قابلیت‌های طبیعت جهت آموزشهای غیر رسمی (رشد اجتماعی و رشد فیزیکی) 3-استفاده از طبیعت از جنبه زیبایی‌شناسانه و احساسی.با توجه به اثرات مثبت طبیعت بر روح و روان کودک، ضرورت استفاده از آن در طراحی باغ آموزشی کودک جهت آموزش هر چه بهتر کودکان احساس می شود.

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود رساله باغ آموزشی کودک با رویکرد خلاقیت+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:178
  • حجم فایل:22مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
  • نکات مهم:1- تمامی رساهای موجود در سایت مطابق آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است2-تمام رساله ها دارای منابع درون متنی در پایان هر سطر و همچنین فهرست منابع در انتهای رساله می باشند3-نمونه های موردی که در هر رساله آورده شده شامل پلان و نقشه می باشد.4- ظوابط و استاندارد های طراحی در هر رساله آورده شده است.

    ۵-هر رساله شامل بخش اقلیم و تحلیل سایت می باشد.

قیمت قبلی: 200000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

دانلود رساله معماری مرکز خلاقیت کودک و نوجوان+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی،دانلود رساله مرکز خلاقیت کودک و نوجوان+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی،دانلود رساله مرکز خلاقیت کودک و نوجوان+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.