نمونه موردی کتابخانه

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی کتابخانه اسکندریه مصر همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی کتابخانه خارجی

نمونه موردی کتابخانه اسکندریه مصر

کد محصول: M83

معمارى شگفت انگيز كتابخانه جديد اسكندريه  به يك صفحه شيبدار نقره اى شباهت دارد.

كتابخانه معروف اسكندريه مصر كه در ماه اكتبر سال ۲۰۰۲ گشايش يافت و قرار بود به يكى از مراكز مهم تبادل اطلاعات در تمام دنيا به طور اعم و در جهان عرب بطور اخص بدل شود. جالب توجه آنكه اين كتابخانه مدرن، اين روزها نه تنها يكى از نهادهاى علمى و آموزشى، كه يكى از جاذبه هاى توريستى مصر محسوب ميشود و ميكوشد كه ياد كتابخانه اسطوره اى اسكندريه در مصر باستان را زنده كند. ساخت بناى جديد كتابخانه اسكندريه در مصر ۱۲ سال پيش آغاز شد، معمارى اين بنا، شگفت انگيز است و شباهت به يك صفحه شيبدار نقره اى دارد و بر روى نمايى از گرانيت خاكسترى حروف الفبا به تمام زبانهاى دنيا كنده كارى شده است.

نمونه موردی کتابخانه اسکندریه مصر

طراحی کتابخانه بنای ده طبقه را شامل می شود چهار طبقه آن زیر زمین بوده و شش طبقه دیگر بخش فوقانی را شامل میشوند.ساختمان از بالاترین نقطه به شکل دایره ای با شیب بسیار تند بسمت پایین طراحی شده است این طراحی یکی ازکارهای منحصر بفردی است که توسط شرکت snohetta ارایه گردید است با توجه به اینکه طراحی ساختمان  200 ساله می باشد. اما به جهت نزدیکی موقعیت کتابخانه به ساحل دریای مدیترانه که فقط 40 مترازآن فاصله دارد تردیدهایی رادرخصوص200 سال عمرمفیدساختمان کتابخانه بوجود آورده است. همچنان که محاسبه کمترین حالت تابش نور مستقیم خورشید به داخل کتابخانه درمحاسبه تعیین جهت و موقعیت کتابخانه ملاحظه شده است.

نمونه موردی کتابخانه اسکندریه مصر نمونه موردی کتابخانه اسکندریه مصر

———————————————————————————————————————————————-

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل نمونه موردی کتابخانه اسکندریه مصر همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 54
  • حجم فایل: 5 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی کتابخانه اسکندریه مصر همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی کتابخانه اسکندریه مصر همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی کتابخانه اسکندریه مصر همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی کتابخانه اسکندریه مصر همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی کتابخانه اسکندریه مصر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.