نمونه موردی سینما

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی پردیس سینمایی ملت همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی سینما داخلی

نمونه موردی پردیس سینمایی ملت

کد محصول: M77

پردیس سینمایی پارک ملت در منطقه 3 شهرداری تهران و در زمینی کشیده و نامنظم به مساحت 6000 مترمربع در منتهی الیه جنوب غربی پارک با زیر بنای 15000 مترمربع بین سالهای 1383 و 1387 خورشیدی طراحی و اجرا گردید. حجم پروژه زبانی ساده و سلیس دارد و خود آن نیزمحصول فرم کشیده و نامعین سایت است.

نمونه موردی پردیس سینمایی ملت

رضا دانشمیر( طراح و مشاور پروژه):

ما هدفمان تنها ساخت یک سینما نبوده و میخاستیم پدیده ایی را به شهر اضافه کنیم، پدیده ایی که مردم را به فکر وادارد و چشم اندازه های جدیدی را از شهر و معماری به ایشان مهیا کند.

عمده هدف ایجاد این مجموعه در پارک ملت، ارائه خدمات علمی، فرهنگی و هنری در رده های مختلف سنی است که در دو بخش کودکان و بزرگسالان قابل تقسیم است.

بخش کودکان با دارا بودن سینمای کودکان، تئاتر، مرکز علمی و فضاهای نمایشگاهی، این امکان را فراهم می سازد تا در طول روز کودکان همراه مربیان و معلمان خود از فیلم های علمی-تفریحی مرکز استفاده کنند.

بخش بزرگسالان که شامل سالنهای نمایش فیلم، رستوران و کافی شاپ می باشد، فضاهای بحث و تبادل نظر را در کنار گذراندن اوقات فراغت در پارک فراهم می آورد.

نمونه موردی پردیس سینمایی ملت

———————————————————————————————————————————————-

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل نمونه موردی پردیس سینمایی ملت همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 47
  • حجم فایل: 5 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی پردیس سینمایی ملت همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی پردیس سینمایی ملت همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی پردیس سینمایی ملت همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی پردیس سینمایی ملت همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی پردیس سینمایی ملت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.