تحلیل پلان هتلنمونه موردی هتل

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی هتل هایت ریجنسی مکزیک به همراه پلان ها و تصاویر

نمونه موردی هتل خارجی

نمونه موردی هتل هایت ریجنسی مکزیک

کد محصول: M 25

مجتمع هتل Hyatt Regency Andares با کاربری مختلط که توسط Sordo Madaleno Arquitectos طراحی شده است، مجموعه شهری رویایی است که منطقه Puerta de Hierro را به عنوان مرکز جدیدی برای شهر Zapopan قرار داده است. طرح جامع Antares به طور رسمی در سال 2009 با ساخت مرکز خرید و ساختمان مسکونی بلندمرتبه آغاز شد، اما توسعه آن همیشه برنامه ریزی شده بود. Hyatt Regency Andares بخشی از این طرح جامع را تشکیل می دهد، به عنوان یک پروژه مهم 70000 متر مربعی که شامل یک هتل و آپارتمان های لوکس است.

نمونه موردی هتل هایت ریجنسی مکزیک نمونه موردی هتل هایت ریجنسی مکزیک

Hyatt Regency Andares یک پس‌زمینه بصری و فضایی را در خیابان داخلی پاسئو آندرس تشکیل می‌دهد، جاده‌ای که برای خدمت به هر یک از کاربری‌های مختلف مجموعه در داخل ایجاد شده است، که چیدمان شهری شهر را تکمیل می‌کند. این ساختمان تا 41 طبقه بالاتر از سطح خیابان است. طبقه همکف شامل یک میدان عمومی درختکاری است که به این خیابان داخلی متصل می شود و به عنوان توزیع کننده لابی موتور عمل می کند.

نمونه موردی هتل هایت ریجنسی مکزیک

حجم مانند یک منشور باریک با نماهای اصلی آن رو به شمال و جنوب افزایش می یابد و محوطه ای را ارائه می دهد که به صورت عمودی به پنج بخش توسط دهانه های پنجره و به صورت افقی توسط تراس های امکاناتی که برج را تقسیم می کند، مدوله شده است . در همین حال، نماهای شرقی-غربی کور هستند و تنها بازشوهای عمودی برای تهویه باقی می‌گذارند . نماها از پالت ساده ای از مواد استفاده می کردند، با خلوص بتن سفید که به زیبایی قاب آلومینیوم سیاه رنگ و شیشه را در بر می گرفت.

———————————————————————————————————————————————-

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل نمونه موردی هتل هایت ریجنسی مکزیک به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 30
  • حجم فایل:3 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی هتل هایت ریجنسی مکزیک به همراه پلان ها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی هتل هایت ریجنسی مکزیک به همراه پلان ها و تصاویر

نمونه موردی هتل هایت ریجنسی مکزیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.