نمونه موردی هتل

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی هتل امپریال ژاپن همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی هتل خارجی

نمونه موردی هتل امپریال ژاپن

کد محصول: M103

هتل امپریال ژاپن در سال 1915 و در زمینی ساخته شد که به گفته لوید رایت مانند پنیر نرمی به عمق دو متر بوده و پس از آن نیز تا عمق زیادی لجن نرم وجود داشت. بدین ترتیب رایت به جای حفاری و رسیدن به زمین مقاوم، پایه های بنا را روی لجن ها شناور ساخت، سپس برای جلوگیری از خردشدن بنا، ساختمان را به قطعات کوچکتری تقسیم نمود به طوری که اتصال اندکی با یکدیگر داشته باشند. او همچنین دیواره های جانبی و ستون های بتنی را از کف طبقات جدا نموده و بدین ترتیب تمامی اجزای بنا به صورتی قابل تحرک درآمده که هنگام زلزله پس از اندکی حرکت به جای اول خود بازمی گشتند.

نمونه موردی هتل امپریال ژاپن نمونه موردی هتل امپریال ژاپن

هتل امپریال در سرزمین مورد علاقه فرانک رایت یعنی ژاپن ساخته شده است.زمینی که هتل روی آن ساخته شده به گفته رایت شبیه به پنیر نرمی به عمق 2 متر است.و تا عمق زیادی هم لجن نرم وجود داشت.پس رایت به جای حفاری ساختمان را روی همان زمین نرم ساختو برای جلوگیری از خهرد شدن بنا آن را تکه تکه ساختطوری که اتصالات اندکی با هم داشته باشند این تکه ها.سپس با تحقیقات ایستایی خودو درک رفتار خانه های چوبی ژاپنی در برابر نیروی زلزله ،دیوار های جانبی و ستون ها را از کف طبقات جدا کردبه این ترتیب تمامی اجزا بنا به صورتی متحرک در آمد و در برابر زلزله اندکس از جای خود حرکت می کرده و بعد از مدتی دوباره به حالت اولیه خود در می آمده است.

نمونه موردی هتل امپریال ژاپن

———————————————————————————————————————————————-

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل نمونه موردی هتل امپریال ژاپن همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 41
  • حجم فایل: 5 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی هتل امپریال ژاپن همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی هتل امپریال ژاپن همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی هتل امپریال ژاپن همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی هتل امپریال ژاپن همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی هتل امپریال ژاپن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.