نمونه موردی مهدکودک

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی مهدکودک ورشو لهستان همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی مهدکودک خارجی

نمونه موردی مهدکودک ورشو لهستان

کد محصول: M96

مهدکودک ورشو لهستان طراحی شده توسط Tremend ، این سازه با چشم انداز اطراف و ساختمان های کم ارتفاع سازگار شده است. معماران مجبور بودند تمام عملکردهای لازم برای یک مهدکودک کوچک را در یک زمین باریک محدود قرار دهند، به همین دلیل است که محوطه بیرونی با زمین بازی یک چالش بزرگ بود. همه اینها در حالی به دست آمده است که بیش از 70 درصد از منطقه نرم را حفظ کرده است.

نمونه موردی مهدکودک ورشو لهستان نمونه موردی مهدکودک ورشو لهستان

کار با یک سازه ساختمانی در یک زمین باریک مانند بازی با بلوک های چوبی اسباب بازی زمانی بود که تخیل و خلاقیت تحریک می شود. مجموعه معمولی از چندین بلوک چوبی به ما این امکان را می‌دهد که ترکیب‌های زیادی را ترتیب دهیم و بهترین شکل ساختمانی مناسب را پیدا کنیم که فشرده‌تر به نظر می‌رسد. این پروژه فرض می کند که ساختمان بلوک به چندین قسمت کوچکتر که کمی در یک ردیف با یکدیگر جابجا شده اند شکسته شود. به لطف این، ما موفق شدیم از یک طرح باریک و طولانی حداکثر استفاده کنیم.

نمونه موردی مهدکودک ورشو لهستان

———————————————————————————————————————————————-

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل نمونه موردی مهدکودک ورشو لهستان همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 30
  • حجم فایل: 3 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی مهدکودک ورشو لهستان همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی مهدکودک ورشو لهستان همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی مهدکودک ورشو لهستان همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی مهدکودک ورشو لهستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.