نمونه موردی مجتمع مسکونی

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی مجتمع مسکونی آتی ساز همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی مجتمع مسکونی داخلی

نمونه موردی مجتمع مسکونی آتی ساز

کد محصول: M92

مجتمع مسکونی آتی ساز واقع در منطقه ی اوین مشرف به بزرگراه چمران قرار دارد . این شهرک در سال ۱۳۵۵ توسط شرکت آتی ساز تهران در ۳ فاز آغاز به ساخت شد . در ادامه با سایت آرک هوم همراه باشید تا پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی آتی ساز تهران تقدیم حضور شما عزیزان گردد.

پیشینه ی این شرکت به سال ۱۳۴۱ بر می گردد و محمد رضا شاه پهلوی ، پرویز بوشهری و یک شرکت اروپایی جزء سهامداران این شرکت بودند . شرکت آتی ساز مقرر بود طبق قرارداد در سال ۱۳۵۶ پروژه را تحویل دهد اما با توجه به اوضاع سیاسی آن سال این پروژه در زمان تعیین شده به انجام نرسید و با تأخیر بسیار به پس از انقلاب موکول شد.

نمونه موردی مجتمع مسکونی آتی ساز

مجتمع مسکونی آتی ساز

مساحت زمين :         ۱۵۴۰۰۰            متر مربع

تعداد بلوكها :           ۲۴                    بلوك (۱۱ الی ۳۲ طبقه)

تعداد واحدها :          ۲۴۵۰               واحد آپارتمان (۱ الی ۵ خوابه)

سطح زيربنای واحد ها :        ۴۰۷۱۳۱          متر مربع

نوع اسكلت : اسكلت بتن آرمه با ديوار برشی

امکانات مجموعه شامل

مراكز تجاری ، اداری ، فرهنگی ، مذهبی و فضای سبز موتورخانه مركزی با سيستم ابزوربشن و بويلر و فنكبوئل جهت سرمايش و گرمايش ، منبع آب به حجم ۵۰۰۰ متر مكعب با سيستم اعلام حريق ، سيستم اطفاي حريق شامل شبكه آب آتش نشانی، جعبه های آتش نشانی در كليه طبقات و شيرهای آتش نشانی در محوطه ، لوله كشی فاضلاب و آب باران و تصفيه خانه اختصاصی ، لوله كشی گاز ، پست برق اختصاصی ، عمومی و برق اظطراری.

———————————————————————————————————————————————-

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل نمونه موردی مجتمع مسکونی آتی ساز همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 91
  • حجم فایل: 7 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی مجتمع مسکونی آتی ساز همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی مجتمع مسکونی آتی ساز همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی مجتمع مسکونی آتی ساز همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی مجتمع مسکونی آتی ساز همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی مجتمع مسکونی آتی ساز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.