نمونه موردی مجتمع مسکونی

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی شهرک مسکونی اکباتان همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی شهرک مسکونی داخلی

نمونه موردی شهرک مسکونی اکباتان

کد محصول: M93

شهرک مسکونی اکباتان از بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهرکهای خاورمیانه می‌باشد که در غرب تهران منطقه (۵) قرار گرفته‌است. این شهرک از سمت شرق به کوی بیمه و شهرک آپادانا، از شمال به اتوبان تهران-کرج، از غرب به صنایع هواپیما سازی و از جنوب به جاده مخصوص تهران-کرج محدود میباشد.

طراحی مجموعه شهرک بر عهدهٔ جردن گروزن و ساخت آن برعهدهٔ شرکت آمریکایی استارت (Starrett) بود.

عملیات ساختمانی شهرک اکباتان توسط شرکت عمران و نوسازی تهران در سال 1353 آغاز و اولین بلوک های فاز یک (A1وc2) در سال 1356 افتتاح و بقییه بلوک های شهرک بعد از انقلاب اسلامی بتدریج واگذار شده اند.

نمونه موردی شهرک مسکونی اکباتان

معرفی فاز ها:

فاز یک و فاز سه از نظر کلیت بلوک ها و از نظر واحد ها بسیار مشابه هستند اما فاز دو از نظر حجم کلی بلوک ها و واحد ها متفاوت است، از این رو تنها به بررسی فاز 1 و فاز 2 می پردازیم.

———————————————————————————————————————————————-

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل نمونه موردی شهرک مسکونی اکباتان همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 134
  • حجم فایل: 8 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی شهرک مسکونی اکباتان همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی شهرک مسکونی اکباتان همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی شهرک مسکونی اکباتان همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی شهرک مسکونی اکباتان همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی شهرک مسکونی اکباتان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.