تحلیل پلان دانشگاه

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی دانشگاه شهید باهنر کرمان همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی دانشگاه داخلی

نمونه موردی دانشگاه شهید باهنر کرمان

کد محصول: M74

دانشگاه شهید باهنر کرمان یکی از معتبرترین دانشگاه های دولتی ایران است. این دانشگاه در جنوب شرقی شهر کرمان و در زمینی به مساحت۵٬۰۰۰ متر مربع بنا گردیده‌است.دانشگاه شهید باهنر کرمان یکی از دانشگاه‌های بزرگ، جامع و مادر و جزو دانشگاه های برتر در میان دانشگاه های کشور است.

 با توجه به شکل گیری بلوک ها در مدت زمانی بیش از ۳۰ سال کیفیت مشترک فضاهای ساختمانی به صورت خلاصه به شرح زیر است : ساختمان های آموزشی بر پایه ساختار آموزشی وگروهی شکل گرفته که بر خلاف سیستم دانشکده ا‌ی فضاهایی مانند کلاس های بزرگ، آزمایشگاه ها و کارگاه های مرکزی،سالن های نمایش و اجتماعات و نظایر آن به گروه خاصی اختصاص نداشته و تمام گروه ها بر اساس برنامه زمانی از این فضاها استفاده کرده و حداکثر بهره برداری از سرمایه گذاری به عمل می‌آید . تاثیر این امر بافت فشرده ساختمانها و دسترسی به فضاهای آموزشی از طریق مسیرهای پیاده طبقه همکف و راهرو های طبقات  اول و دوم بلوک های آموزشی متصل به یکدیگر فراهم شده است . طول و عرض محدوده  مرکزی پردیس نیز به صورتی انتخاب شده که از هر نقطه و از هر بلوک می‌توان به صورت پیاده و در فاصله زمانی استراحت بین دو کلاس به مقصد بعدی، دسترسی پیدا کرد.

نمونه موردی دانشگاه شهید باهنر کرمان

به دلیل تبعیت  از اصل تغییر پذیری فضاهای آموزشی، عناصر ثابت که عمدتاً هادی های عمودی تاسیسات و برق می باشند در فضای بین ستون های دوبله و به فاصله ی هر 7.5متر استقرار داده شده و در نتیجه مابقی سطح از انعطاف پذیری لازم برخوردار است، طرح ساختمان ها بر پایه مدول 1.5 در 1.5 متر صورت گرفته که اندازه بهینه برای فضاهای آموزشی از استقرار عناصر و اجزای مستقر در سقف (دریچه ها، چراغ ها، دتکتورها و غیره)بر پایه شبکه بندی مدولار است به صورتی که با تغییر پذیری فضا نیازی به تغییر در شبکه‌های تاسیساتی و برقی نمی باشد. توجه به شرایط اقلیمی و هماهنگی طرح با ویژگی‌های معماری محل از اصول شکل گیری مجموعه بوده است خصوصیات و جزئیات معماری مجموعه ،به تبعیت از شرایط اقلیمی شهر کرمان و با توجه به اختلاف درجه حرارت شب و روز و تابستان و زمستان شکل گرفته است.

———————————————————————————————————————————————-

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل نمونه موردی دانشگاه شهید باهنر کرمان همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 67
  • حجم فایل: 6 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی دانشگاه شهید باهنر کرمان همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی دانشگاه شهید باهنر کرمان همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی دانشگاه شهید باهنر کرمان همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی دانشگاه شهید باهنر کرمان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.