نمونه موردی بیمارستاننمونه موردی بیمارستان داخلی

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان امام رضا مشهد

نمونه موردی بیمارستان ایرانی

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان امام رضا مشهد

کد محصول: H17

ساختمان بیمارستان امام رضا، واقع در استان خراسان رضوی، شهرستان مشهد که از شمال محدود به خیابان ابن سینای شرقی و میدان امام رضا می باشد، از شرق به خیابان همت، از جنوب به خیابان بهار و از غرب به خیابان دانشگاه محدود است.

قدمت این بیمارستان به سال ۱۳۱۲ هجری شمسی و دوران رضا شاه پهلوی بازمی گردد. اکنون ساختمان در مالکیت آستان قدس رضوی می باشد. این ساختمان را کریم طاهرزاده بهزاد در مدت زمان اقامتش در مشهد طراحی نمود.

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان امام رضا مشهد

بنابر گزارش ثبتی بیمارستان امام رضا(ع) در فهرست آثار ملی که توسط اداره میراث فرهنگی خراسان تهیه شدهاست، بخشهای قدیمی این بیمارستان شامل ساختمانهای مدیریت، حسابداری و اداری، آزمایشگاه، سردر ورودی بیمارستان و ساختمان اصلی شامل بخشهای جراحی و سوانح میباشد. در واقع این بیمارستان شامل چند ساختمان منفرد است. اکنون چندین ساختمان دیگر به آن اضافه شده است و برخی از ساختمانهای قدیمی، کاربری خود را از دست داده اند و عملکردی تازه ای به خود گرفته اند.

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان امام رضا مشهد

نظام حکومتی ایران به صورت مستقیم و مداوم از طریق عقاید مذهبی مردم قصد تاثیر گذاری نداشته است و این گرایش بر اساس آموخته های معماران در خارج از ایران و توجه به زمینه های تاریخی بعد از اسلام و احترام به عقاید مذهبی مردم، صورت پذیرفته است. از خصوصیات گرایش های معماری ملی گرا، حفظ عناصر و تزئینات بعد از اسلام، ترکیب با عناصر و تزئینات قبل از اسلام و تامین نیازهای جدید و الگوی زندگی مدرن می باشد.

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان امام رضا مشهد

بیمارستان امام رضا(ع) یک بنای ۸۰ ساله است با معماری اصیل ایرانی- اسلامی و سنتی مدرن با کاربری مفید امروزی که توازن، تناسب، تنوع و نقوش آن باعث آرامش خاطر می شود که این مهم در تعامل با کاربری آن است و می تواند از نظر روانی به بیماران کمک کند.

———————————————————————————————————————————————-

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان امام رضا مشهد به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 65
  • حجم فایل:  5 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان امام رضا مشهد، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان امام رضا مشهد، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان امام رضا مشهد، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان امام رضا مشهد، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان امام رضا مشهد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.