نمونه موردی بیمارستاننمونه موردی بیمارستان خارجی

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان پاریس

نمونه موردی بیمارستان خارجی

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان پاریس

کد محصول: H12

پروژه شهری که مقیاس آن با همسایگان اطرافش سازگار است. یک پروژه مدرن، با توجه به دوران خود، و همچنین تغییرات پیشرونده در شیوه‌های مراقبت از سالمندان و مسکن. ناهمگونی ساختار یافته دنیای واقعی در پروژه Notre Dame de Bon Secours ما با استفاده از طبقه‌بندی افقی فضایی منعکس شده است. برای کنترل مقیاس کل مؤسسه از طریق توزیع خوانا، متمایز و فشرده از سه ناحیه اصلی آن، خانه سالمندان، FAM و مهد کودک.

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان پاریس

AZC در مورد سازمان فضایی زیر برای Notre Dame de Bon Secours تصمیم گرفت: طبقه همکف برای یک محوطه ورودی، فضاهای مشترک، و برای مهد کودک، دو طبقه اول منحصراً برای مسکن، طبقه سوم برای تراس های بزرگ مشترک در نظر گرفته شده است. و همچنین برای فضای فعالیت سازمان یافته، چهارم و پنجم برای واحدهای مسکونی خانه سالمندان.

            پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان پاریس  پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان پاریس

رابط AZC بین زندگی مسکونی و زندگی در بیرون در دستگاه اجتماعی پروژه در مقیاس انسانی نقش می بندد: جمعی، باغ ها و تراس های باز، مناظر رو به بیرون، سالن هایی با امکانات تفریحی و فعالیت های سازمان یافته، آرایشگاه ها.

 

———————————————————————————————————————————————-

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان پاریس به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 27
  • حجم فایل:  1 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان پاریس، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان پاریس، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان پاریس، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان پاریس، پاورپوینت تحلیل نمونه موردی بیمارستان پاریس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.